Ekipi Kombetar 3×3

📣 Ekipi Kombëtar 3×3 nuk arriti të kualifikohet në gjysmëfinale pas një ndeshjeje të fortë kundër Irlandës, që përfundoi me rezultatin 21-15. 🇦🇱🏀 Megjithëse u ndalëm në çerekfinale, jemi krenarë për përpjekjet dhe shpirtin luftarak të djemve tanë.