Fitore #U16Djem

🏀🇦🇱 Sot djemtë e kombëtares U16 shënuan një fitore të mrekullueshme kundër Azerbajxhanit në ndeshjen e tyre të parë me rezultatin 60-56 për Shqipërinë! 🎉 Ishte një ndeshje emocionuese, me shumë ritëm dhe energji.
Urime djemve dhe stafit për këtë sukses dhe ju urojmë të vazhdojnë kështu në ndeshjet e ardhshme.
Forca Shqipëria! 🇦🇱