Lista e lojtarëve 2023-24 U18D APOLONIA 08.01.2024
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D BESËLIDHJA 13.02.2024
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D DINAMO
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D ELBASANI
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D FLAMURTARI – 21.12.2023
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D GOGA BASKET 19.01.2024
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D INVADERS
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D KB TEUTA 26.02.2024
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D MARSI 15.02.2024
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D PARTIZANI
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D POGRADECI
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D SKËNDERBEU
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D SUPERIOR 08.01.2024
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D TEUTA 23.02.2024
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D TIRANA 22.01.2024
Lista e lojtarëve 2023-24 U18D VLLAZNIA 16.02.2024
U18 Djem | ||||||||
NR | EKIPI | P | ND | F | H | P.SH | P.P | D |
Grupi A | ||||||||
1 | Skënderbeu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Marsi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Invaders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Superior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KB Teuta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Tirana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Pogradeci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Partizani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Grupi B | ||||||||
1 | Flamurtari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Vllaznia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Goga Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dinamo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Elbasani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Besëlidhja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Teuta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Apolonia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
NR | NDESHJA | DATA | DITA | SALLA | ORA | REZ | GJYQTAR 1 | GJYQTAR 2 | GJYQTAR 3 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GR.A | Dita I | |||||||||||
1 | Skënderbeu | v | Partizani | 10.12.2023 | Dielë | Tamara Nikolla | 15:00 | |||||
2 | Marsi | v | Pogradeci | 10.12.2023 | Dielë | Farie Hoti | 9:45 | |||||
3 | Invaders | v | Tirana | 10.12.2023 | Hënë | Asllan Rusi | 14:00 | |||||
4 | Superior | v | KB Teuta | 09.12.2023 | Premte | Asllan Rusi | 15:00 | |||||
GR.B | Dita I | |||||||||||
1 | Flamurtari | v | Apolonia | 10.12.2023 | Dielë | Flamurtari | 12:00 | |||||
2 | Vllaznia | v | Teuta | 10.12.2023 | Dielë | Qazim Dervishi | 12:00 | |||||
3 | Goga Basket | v | Besëlidhja | 10.12.2023 | Dielë | Dhimitraq Goga | 13:00 | |||||
4 | Dinamo | v | Elbasani | 10.12.2023 | Dielë | Shk. 4 Dëshmorët | 12:00 | |||||
GR.A | Dita II | |||||||||||
5 | Marsi | v | Skënderbeu | 17.12.2023 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
6 | Tirana | v | Partizani | 17.12.2023 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
7 | KB Teuta | v | Pogradeci | 17.12.2023 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
8 | Superior | v | Invaders | 17.12.2023 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
GR.B | Dita II | |||||||||||
5 | Teuta | v | Flamurtari | 17.12.2023 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
6 | Goga Basket | v | Apolonia | 17.12.2023 | Dielë | Dhimitraq Goga | ||||||
7 | Elbasani | v | Vllaznia | 17.12.2023 | Dielë | Tomorr Sinani | ||||||
8 | Dinamo | v | Besëlidhja | 17.12.2023 | Dielë | Shk. 4 Dëshmorët | ||||||
GR.A | Dita III | |||||||||||
9 | Skënderbeu | v | Tirana | 24.12.2023 | Dielë | Tamara Nikolla | ||||||
10 | Marsi | v | KB Teuta | 24.12.2023 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
11 | Partizani | v | Superior | 24.12.2023 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
12 | Invaders | v | Pogradeci | 24.12.2023 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
GR.B | Dita III | |||||||||||
9 | Flamurtari | v | Goga Basket | 24.12.2023 | Dielë | Flamurtari | ||||||
10 | Teuta | v | Elbasani | 24.12.2023 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
11 | Apolonia | v | Dinamo | 24.12.2023 | Dielë | Apolonia | ||||||
12 | Vllaznia | v | Besëlidhja | 24.12.2023 | Dielë | Qazim Dervishi | ||||||
GR.A | Dita IV | |||||||||||
13 | KB Teuta | v | Skënderbeu | 14.01.2024 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
14 | Superior | v | Tirana | 14.01.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
15 | Invaders | v | Marsi | 14.01.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
16 | Pogradeci | v | Partizani | 14.01.2024 | Dielë | Pogradec | ||||||
GR.B | Dita IV | |||||||||||
13 | Elbasani | v | Flamurtari | 14.01.2024 | Dielë | Tomorr Sinani | ||||||
14 | Dinamo | v | Goga Basket | 14.01.2024 | Dielë | Shk. 4 Dëshmorët | ||||||
15 | Besëlidhja | v | Teuta | 14.01.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
16 | Vllaznia | v | Apolonia | 14.01.2024 | Dielë | Qazim Dervishi | ||||||
GR.A | Dita V | |||||||||||
17 | Skënderbeu | v | Superior | 21.01.2024 | Dielë | Tamara Nikolla | ||||||
18 | KB Teuta | v | Invaders | 21.01.2024 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
19 | Tirana | v | Pogradeci | 21.01.2024 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
20 | Marsi | v | Partizani | 21.01.2024 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
GR.B | Dita V | |||||||||||
17 | Flamurtari | v | Dinamo | 21.01.2024 | Dielë | Flamurtari | ||||||
18 | Elbasani | v | Besëlidhja | 21.01.2024 | Dielë | Tomorr Sinani | ||||||
19 | Goga Basket | v | Vllaznia | 21.01.2024 | Dielë | Dhimitraq Goga | ||||||
20 | Teuta | v | Apolonia | 21.01.2024 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
GR.A | Dita VI | |||||||||||
21 | Invaders | v | Skënderbeu | 28.01.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
22 | Pogradeci | v | Superior | 28.01.2024 | Dielë | Pogradec | ||||||
23 | Partizani | v | KB Teuta | 28.01.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
24 | Marsi | v | Tirana | 28.01.2024 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
GR.B | Dita VI | |||||||||||
21 | Besëlidhja | v | Flamurtari | 28.01.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
22 | Vllaznia | v | Dinamo | 28.01.2024 | Dielë | Qazim Dervishi | ||||||
23 | Apolonia | v | Elbasani | 28.01.2024 | Dielë | Apolonia | ||||||
24 | Teuta | v | Goga Basket | 28.01.2024 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
GR.A | Dita VII | |||||||||||
25 | Skënderbeu | v | Pogradeci | 04.02.2024 | Dielë | Tamara Nikolla | ||||||
26 | Invaders | v | Partizani | 04.02.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
27 | Superior | v | Marsi | 04.02.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
28 | KB Teuta | v | Tirana | 04.02.2024 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
GR.B | Dita VII | |||||||||||
25 | Flamurtari | v | Vllaznia | 04.02.2024 | Dielë | Flamurtari | ||||||
26 | Besëlidhja | v | Apolonia | 04.02.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
27 | Dinamo | v | Teuta | 04.02.2024 | Dielë | Shk. 4 Dëshmorët | ||||||
28 | Elbasani | v | Goga Basket | 04.02.2024 | Dielë | Tomorr Sinani | ||||||
GR.A | Dita VIII | |||||||||||
29 | Partizani | v | Skënderbeu | 18.02.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
30 | Pogradeci | v | Marsi | 18.02.2024 | Dielë | Pogradec | ||||||
31 | Tirana | v | Invaders | 18.02.2024 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
32 | KB Teuta | v | Superior | 18.02.2024 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
GR.B | Dita VIII | |||||||||||
29 | Apolonia | v | Flamurtari | 18.02.2024 | Dielë | Apolonia | ||||||
30 | Teuta | v | Vllaznia | 18.02.2024 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
31 | Besëlidhja | v | Goga Basket | 18.02.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
32 | Elbasani | v | Dinamo | 18.02.2024 | Dielë | Tomorr Sinani | ||||||
GR.A | Dita IX | |||||||||||
33 | Skënderbeu | v | Marsi | 25.02.2024 | Dielë | Tamara Nikolla | ||||||
34 | Partizani | v | Tirana | 25.02.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
35 | Pogradeci | v | KB Teuta | 25.02.2024 | Dielë | Pogradec | ||||||
36 | Invaders | v | Superior | 25.02.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
GR.B | Dita IX | |||||||||||
33 | Flamurtari | v | Teuta | 25.02.2024 | Dielë | Flamurtari | ||||||
34 | Apolonia | v | Goga Basket | 25.02.2024 | Dielë | Apolonia | ||||||
35 | Vllaznia | v | Elbasani | 25.02.2024 | Dielë | Qazim Dervishi | ||||||
36 | Besëlidhja | v | Dinamo | 25.02.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
GR.A | Dita X | |||||||||||
37 | Tirana | v | Skënderbeu | 03.03.2024 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
38 | KB Teuta | v | Marsi | 03.03.2024 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
39 | Superior | v | Partizani | 03.03.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
40 | Pogradeci | v | Invaders | 03.03.2024 | Dielë | Pogradec | ||||||
GR.B | Dita X | |||||||||||
37 | Goga Basket | v | Flamurtari | 03.03.2024 | Dielë | Dhimitraq Goga | ||||||
38 | Elbasani | v | Teuta | 03.03.2024 | Dielë | Tomorr Sinani | ||||||
39 | Dinamo | v | Apolonia | 03.03.2024 | Dielë | Shk. 4 Dëshmorët | ||||||
40 | Besëlidhja | v | Vllaznia | 03.03.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
GR.A | Dita XI | |||||||||||
41 | Skënderbeu | v | KB Teuta | 10.03.2024 | Dielë | Tamara Nikolla | ||||||
42 | Tirana | v | Superior | 10.03.2024 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
43 | Marsi | v | Invaders | 10.03.2024 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
44 | Partizani | v | Pogradeci | 10.03.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
GR.B | Dita XI | |||||||||||
41 | Flamurtari | v | Elbasani | 10.03.2024 | Dielë | Flamurtari | ||||||
42 | Goga Basket | v | Dinamo | 10.03.2024 | Dielë | Dhimitraq Goga | ||||||
43 | Teuta | v | Besëlidhja | 10.03.2024 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
44 | Apolonia | v | Vllaznia | 10.03.2024 | Dielë | Apolonia | ||||||
GR.A | Dita XII | |||||||||||
45 | Superior | v | Skënderbeu | 17.03.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
46 | Invaders | v | KB Teuta | 17.03.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
45 | Pogradeci | v | Tirana | 17.03.2024 | Dielë | Pogradec | ||||||
46 | Partizani | v | Marsi | 17.03.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
GR.B | Dita XII | |||||||||||
45 | Dinamo | v | Flamurtari | 17.03.2024 | Dielë | Shk. 4 Dëshmorët | ||||||
46 | Besëlidhja | v | Elbasani | 17.03.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
45 | Vllaznia | v | Goga Basket | 17.03.2024 | Dielë | Qazim Dervishi | ||||||
46 | Apolonia | v | Teuta | 17.03.2024 | Dielë | Apolonia | ||||||
GR.A | Dita XIII | |||||||||||
47 | Skënderbeu | v | Invaders | 24.03.2024 | Dielë | Tamara Nikolla | ||||||
48 | Superior | v | Pogradeci | 24.03.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
49 | KB Teuta | v | Partizani | 24.03.2024 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
50 | Tirana | v | Marsi | 24.03.2024 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
GR.B | Dita XIII | |||||||||||
47 | Flamurtari | v | Besëlidhja | 24.03.2024 | Dielë | Flamurtari | ||||||
48 | Dinamo | v | Vllaznia | 24.03.2024 | Dielë | Shk. 4 Dëshmorët | ||||||
49 | Elbasani | v | Apolonia | 24.03.2024 | Dielë | Tomorr Sinani | ||||||
50 | Goga Basket | v | Teuta | 24.03.2024 | Dielë | Dhimitraq Goga | ||||||
GR.A | Dita XIV | |||||||||||
51 | Pogradeci | v | Skënderbeu | 31.03.2024 | Dielë | Pogradec | ||||||
52 | Partizani | v | Invaders | 31.03.2024 | Dielë | Asllan Rusi | ||||||
53 | Marsi | v | Superior | 31.03.2024 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
54 | Tirana | v | KB Teuta | 31.03.2024 | Dielë | Farie Hoti | ||||||
GR.B | Dita XIV | |||||||||||
51 | Vllaznia | v | Flamurtari | 31.03.2024 | Dielë | Qazim Dervishi | ||||||
52 | Apolonia | v | Besëlidhja | 31.03.2024 | Dielë | Apolonia | ||||||
53 | Teuta | v | Dinamo | 31.03.2024 | Dielë | Ramazan Njala | ||||||
54 | Goga Basket | v | Elbasani | 31.03.2024 | Dielë | Dhimitraq Goga | ||||||
1/4 F | ||||||||||||
1 | A1 | v | B4 | 14.04.2024 | Dielë | |||||||
2 | B1 | v | A4 | 14.04.2024 | Dielë | |||||||
3 | A2 | v | B3 | 14.04.2024 | Dielë | |||||||
4 | B2 | v | A3 | 14.04.2024 | Dielë | |||||||
1/2 F | ||||||||||||
5 | Fit. A1 v B4 | Fit. B2 v A3 | 20.04.2024 | Shtunë | ||||||||
6 | Fit. B1 v A4 | Fit. A2 v B3 | 20.04.2024 | Shtunë | ||||||||
FINALE | ||||||||||||
7 | Fit. A1/B4 V B2/A3 | Fit. B1/A4 v A2/B3 | 21.04.2024 | Dielë |