PARTIZANI FITUESE E SUPERKUPES

U zhvillua sot ndeshja e Superkupes per femra mes ekipit te Partizanit dhe Flamurtarit. Nje ndeshje e forte qe u luajt deri ne sekonden e fundit edhe pse ndeshja shkoi me shtese mbi shtese.Kjo tregon edhe rivalitetin dhe deshiren per fitoren.Tjeter tregues eshte edhe rezultati i ngushte 74-77 duke shpallur keshtu ekipin e Partizanit fitues te kesaj Superkupe.Mes atyre qe ndoqen ndeshjen e zhvilluar ne Pallatin e Sportit”Feti Borova”ishte dhe Presidenti i KOKSH z.Fidel Ylli qe iu dorezoi dhe kupen ekipit fitues. 🏆🏀

Urime dhe suksese ne kompeticione te tjera.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*