TIRANA NEPTUN FITUESE E SUPERKUPES

Sot pati mbylljen e tij evenimenti i rendesishem i basketbollit Superkupa per meshkuj mes Tirana Neptun – Teuta e zhvilluar ne pallatin e sportit Ramazan Njala ne Durres. Tirana Neptun fiton me rezulat 101-80 e cila dominoi qe ne minuten e pare te ndeshjes.

↪️ Lojtari me eficensen me te lart ne kete ndeshje u shpall Endrit Hysenagolli.

☑️ Tirana Neptun shpallet per here te nente fitues i kesaj kupe.

Suksese te metejshme per te gjitha ekipet dhe te dhurojme emocione sa me te bukura te gjithe sportdashesve qe na ndjekin!🏀

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*