HER WORLD HER RULES (Kamez)

Her World Her Rules kete here vjen ne Kamez me nje grup vajzash shume te apasionuara pas basketbollit. Moren pjese 30 vjaza te moshes 7-14 vjec ku paten nje aktivitet shume emocionues. Aktiviteti u zhvillua nen perkujdesen e dy tranjereve Neda Uka dhe Fiona Oruci. 🏀

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*