Beselidhja fiton KUPEN E FEDERATES

Nje ndeshje spektakolare e zhvilluar sot ne finalen e meshkujve mes ekipit kampion ne fuqi te Kampionatit Kombetar Tirana Neptun dhe Beslidhja e cila u shpall edhe fitues per here te dyte radhazi. Nje ndeshje plot ritem e forte e mbushur me emocion dhe me nje rezultat 100 – 86.Fitore qe gezon tere ekipin nen drejtimin e trajnerit Afrim Bilali.

FSHB mbylli sot Kupen e Federates duke pritur me optimizem organizimin e rradhes.

Suksese te tjera na presin 🏀

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*