Dinamo ekipi Kampion U16 Djem 2021-22!

Ekipi i Dinamos ka arritur te fitoje dhe ndeshjen e dyte kunder ekipit te Superior Klima me rezultatin 73-60, duke u shpalluar ekipi kampion ne kampionatin kombetar U16 djem per edicionin 2021-22.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*