Kupa e Shqiperise Femra 2022 – 1/2 Finale

Aktivitetet kombetare te baskebollit do te rinisin me ndeshjet e fazes finale te Kupes se Shqiperise Femra 2022.
Kete te premte do te zhvillohen ndeshjet e fazes 1/2 finale, ndersa te shtunen do te zhvillohet ndeshja finale ne sallen e ekipit fitues ne ndeshjen ndermjet Tirana Barleti Basket dhe Flamurtari.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*