Teuta ekipi fitues #SuperkupaShqiperiseMeshkuj

Ekipi i Teutes, drejtuar nga Tr. @melzinlazimi ka arritur te fitoje kunder @kstirana.al ne kohen shtese me rezultatin 113-108
Lojtari i ndeshjes per Teuten ishte Cameron Wallace Satterwhite me 38 pike dhe 10 topa ne tabel.
Per ekipin e Tirana Neptun lojtari me i spikatur ishte Reggie Mitchell Clark me 35 pike dhe 5 asiste.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*