Tirana NEPTUN ekipi fitues i Kupës së Federatës meshkuj 2021!

Tirana NEPTUN eshte ekipi fitues #KupaFederatesMeshkuj2021
e cila ka arritur te mund ne finale ekipin e Partizanit me rezultatin 88-64.
Endrit Hysenagolli @agolli14 serisht vendimtar per ekipin e Tirana NEPTUN, duke shenuar 23 pike dhe zoteruar 14 topa ne tabel.
Faleminderit ekipeve pjesemarrese dhe suksese ne eventet kombetare dhe #ligaunike🇦🇱🇽🇰

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*