Flamurtari ekipi fitues i Kupës së Federatës femra 2021!

 

Flamurtari eshte ekipi fitues #KupaFederatesFemra2021
Flamurtari ka arritur te mund ne finale ekipin e Partizanit me rezultatin 83-65.
Lojtarja e Flamurtarit, Laura Jane Johnson arriti te shenoje 31 pike dhe te zoteroje 11 topa ne tabele 🙌
Per Partizanin, Aida Palko arriti te shenoje 24 pike dhe te zoteroje 13 topa ne tabele, duke zhvilluar nje loje ne nivel te larte.
Faleminderit ekipeve pjesemarrese dhe suksese ne kampionatin kombetar qe po afron!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*