Pritja e ekipeve kombetare!

Diten e hene (30.08.2021) ne ambjentet e #hotelrogner, Z. Avni Ponari – President i FSHB, organizoi eventin per pritjen e ekipeve kombetare te moshave U20/18/16 djem dhe vajza, pjesemarres ne kompeticionet Europiane 2021.
Krahas lojtareve dhe trajnereve, te ftuar ishin dhe bashkepunetoret e FSHB-se per vitin 2021.
Vleresime dhe mirenjohje per lojtaret dhe trajneret me te spikatur!
Bilanc i punes se realizuar dhe ambiciet per edicionin 2021-22 ishin kryefjala e ketij eventi.
Ne fund nje thirrje per Z. Edi Rama qe te arrijme ne nje ligj per sponsorizimet qe stimulon dhe rrit interesin e kompanive per te investuar ne sport.
Faleminderit te gjithe pjesemarresve!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*