Ekipi kombetar U16 djem 2021

Ekipi #albania🇦🇱 i gjashte dhe i fundit perfaqesues per moshat 2021  eshte ne #kosovo🇽🇰 ku do te zhvilloje 5 ndeshje te vlefshme per kompeticionin #FibaU16EuropeanChallenger #prishtina
Djemte te drejtuar nga Tr. Besim Dervishaj dhe As. Klarent Dedaj kane zhvilluar fazen pregatitore ne ambjentet e pallatit te sportit “Dhimitraq Goga” dhe diten e hene nisin kompeticionin Europian sipas kalendarit:
Hene (16 gusht) Albania vs Gibraltar – ora 14:00
Marte (17 gusht) Luxembourg vs Albania – ora 20:00
Merkure (18 gusht) Albania vs Moldova – ora 14:00
Premte (20 gusht) Kosovo vs Albania – ora 17:00
Shtune (21 gusht) Malta vs Albania – ora 17:00
Ndeshjet mund te ndiqen Live ne #youtube #FederataeBasketbollitteKosoves

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*