Flamurtari Femra kampion 2020-21!

June 9, 2021 admin 0

#flamurtari eshte ekipi kampion ne #kategoriaIfemra per edicionin 2020-21. Ne #pallatiisportitflamurtari eshte zhvilluar ndeshja e trete finale ndermjet ekipit #flamurtari dhe #partizani, finale e cila […]

Njoftim!

June 2, 2021 admin 0

Presidenti i FSHB-së, z. Ponari dhe Sekretari i Përgjithshëm, z. Llazani do të marrin pjesë në kongresin e dy vjeçarit të parë të FIBA! Ky […]