Kampionet – Vllaznia #U18Vajza

@vllaznia.basket ekipi fitues i kampionatit kombetar #U18Vajza edicioni 2020-21
Ne #pallatisportitdhimitraqgoga eshte zhvilluar finalja e kampionatit U18 vajza ndermjet ekipeve #vllazniabasket #vs #therosesbasket
Ekipi shkodran ka arritur te triumfoi ndaj ekipit permetar ashtu si dhe ne ndeshjet e zhvilluara ne sezonin e rregullt, ku ka arritur te ruaj vendin e I-re ne renditje.
Ne kampionatin kombetar U18 vajza ne kete edicion moren pjese 6 ekipe te cilat zhvilluan 30 ndeshje ne sezonin e rregullt me sistem grumbullimi per arsye te kufizimeve nga pandemia Covid-19.
Urojme qe ne edicionin e ardhshem te zhvillojme nje kampionat me më shume pjesemarrje dhe ne normalitet!
Suksese te gjithe ekipeve pjesemarrese!
+5
1,143
People Reached
181
Engagements
Boost Post
46
1 Comment
3 Shares
Like

Comment
Share

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*