Flamurtari Femra kampion 2020-21!

#flamurtari eshte ekipi kampion ne #kategoriaIfemra per edicionin 2020-21.
Ne #pallatiisportitflamurtari eshte zhvilluar ndeshja e trete finale ndermjet ekipit #flamurtari dhe #partizani, finale e cila permbylli serine e finaleve ne 3-0 per #flamurtari.
Ne ceremonine e dhenies se Kupes eshte vleresuar dhe trajneri legjendar i ekipit Flamurtari Basket Femra, z.Viron Toska, i cili nderroi jete ne muajin nentor 2020 nga Covid-19. Duhet theksuar se nje pjese e madhe e organikes se ekipit te Flamurtarit ishte e ndertuar nga z.Toska qe ne tetor 2020 ku pritej te fillonte edicioni 2020-21.
#fshb #AlbanianBasketballFederation @ Pallati Sportit Flamurtari

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*