Kombëtarja meshkuj – 11.02.2021

Mbrëmë (11.02.2021), kombëtarja e meshkujve, zhvilloi një ndeshje kontrolli me ekipin e Tiranës.
Djemtë e të dy stolave, kishin dëshirë për lojë, mbase dhe minuta shtesë.
Le të shërbejë kjo pregatitje, si ogur i mirë, i thyerjes së akullit që ngriu sportin kaq gjatë.
T’i hapim rrugën fillimit të aktivitetit me një ritëm tjetër!
Sfidat veçse na forcojnë!
Albania vs. Tirona rezultati = barazim!
Suksese ekipeve, secili në përmbushjen e objektivave të tij!

Kujtojmë se ekipi kombëtar do të zhvillojë dy ndeshjet e fundit të vlefshme për para-kualifikueset Europiane për kampionatin Botëror 2023.

Ndeshjet do të zhvillohen në Qipro:

18.02.2021 / Qipro vs Shqipëri (ora 18:00)

20.02.2021 / Shqipëri vs Bjellorusi (ora 18:00)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*