Shorti 2020-21

February 22, 2021 admin 0

Hidhet shorti për kampionatin Meshkuj/Femra të rritur/a, sezoni 2020-21! Suksese të gjithë ekipeve pjesmarrëse! Java I – Superliga: Teuta vs Vllaznia Goga Basket vs Partizani […]

Testi i Gjyqtarëve!

February 22, 2021 admin 0

Diten e Shtune (20.02.2021), në ambjentet e A.Rusi u zhvillua testi i gjyqtarëve të fushës! Suks ese në pregatitjet e sezonit të ri!

Kombëtarja meshkuj – 11.02.2021

February 12, 2021 admin 0

Mbrëmë (11.02.2021), kombëtarja e meshkujve, zhvilloi një ndeshje kontrolli me ekipin e Tiranës. Djemtë e të dy stolave, kishin dëshirë për lojë, mbase dhe minuta […]

I paharruar kujtimi i tij!

February 5, 2021 admin 0

08.10.1956 – 05.02.2021 I bashkohet parajsës sot, një ndër ikonat e basketbollit shqiptar, për të cilin ndarja ishte e parakohshme. Humbja e tij do të […]